FacebookInstagram

Film Dron Realizacja

Film

Produkujemy filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne, marketingowe. Pracując nad zleceniem, zwracamy szczególną uwagę na satysfakcję klienta z poszczególnych etapów powstawania filmu. Scenariusz, storyboard, realizacja w wybranej konwencji, profesjonalny sprzęt i szeroka gama obiektywów, mobilne jazdy, stablizatory obrazu-steadicam, kamery sportowe, ujęcia z góry-to gwarantuje ciekawe i niepowtarzalne obrazki w twoim filmie i reklamie.

-klip reklamowy telewizja:

-film korporacyjny:

-film marketingowy:

-film reklamowy:

Dron

Oferujemy profesjonalne ujęcia z drona, zarówno zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości 4K. Używamy profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy Inspire Phantom.
Posiadamy uprawnienia i certyfikaty dronowe- czyli świadectwo kwalifikacji, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, ważne badania lekarskie, ubezpieczenie OC dla lotów komercyjnych, znamy prawo lotnicze, dzięki czemu możemy wykorzystać filmowanie z drona do celów komercyjnych i latać niemalże w każdym miejscu zgodnie z przepisami prawa.
Usługi filmowanie z drona oferujemy w zakresie: ujęcia z drona do celów filmowych, usługi dronem w zakresie filmowania i fotografii z powietrza, transmisji na żywo.

Realizacja i przykłady:

-ujęcia z drona do celów filmowych:

-transmisje na żywo:

-eventy obserwacja z drona:

Realizacja

Profesjonalne techniki montażowe, realistyczne wizualizacje i animacje, efekty specjalne w postprodukcji, authoring. Wszystkie te elementy muszą zyskać akceptację klienta, nim utworzą filmową całość.Dodatkowo proponujmy wsparcie w produkcji i postprodukcji dźwiękowej. Oferujemy produkcję lektorskie, podkłady muzyczne pod reklamy radiowe, telewizyjne, realizację innych, indywidualnych zamówień.

-realistyczne wizualizacje:

 

-animacje do reklamy telewizyjnej:

-filmiki i animacje dedykowane na YouTube:

 

-postprodukcja obrazu/ postprodukcja filmu: